Albumowe Love

Integralną częścią każdego reportażu jest oddawany album. To głównie do niego będziecie regularnie wracać i przeżywać jeszcze raz jeden ze swoich najważniejszych dni w życiu.

Album ślubny musi być klasą samą w sobie. Trwały ale również piękny. Prosta fotoksiążka to nie jest to na co zasługują Wasze wspomnienia. TO musi być coś unikalnego, coś co będzie tylko Wasze i niepowtarzalne.

Już na etapie projektowania albumu staram się by Wasz dzień był opowiadany chwila po chwili, wzruszenie po wzruszeniu. Musi ukazywać Wasze emocje, radość, łzy ale też dobrą zabawę i czułość jaką się darzycie.

Znalezienie dobrego … no właśnie kogo – handlarza albumami, dostawcy? Nie. Ja nie szukałem przez te lata dostawców. Ja szukałem rzemieślnika, który w każdy album będzie wkładał pasję tworzenia , małej rodzinnej firmy, gdzie wszyscy podchodzą do każdego zamówienia w indywidualny sposób. Zajęło mi to trochę czasu ale znalazłem. Crystal-Albums tworzy człowiek z pasją, która przekłada się na jakość przekazywanych Wam albumów. Andrzej to człowiek, który sprawdza dokładnie każdy detal i w razie niejasności kontaktuje się ze mną by rozwiać wszelkie wątpliwości. Taki proces tworzenia (bo ciężko to nazwać produkcją) pozwala Wam się cieszyć wspomnieniami przez długie lata i zawsze wywołuje tzw efekt WOW 🙂

Nie mogę się już doczekać przekazywania albumów z tego sezonu, szczególnie tych oprawionych w płótno, które wyglądają wręcz nieziemsko.

 

Leave a reply

Your email address will not be published.